Aký by si chcel mať Kozmos?

Čo Kozmos znamená pre teba a pre nás všetkých? Zdieľame rovnakú predstavu o jeho fungovaní a smerovaní alebo nám nenápadne vznikajú nečakané rozpory? Povedzte nám, čo si o Kozmose a jeho budúcnosti myslíte vy!

Čo Kozmos znamená pre teba a pre nás všetkých? Zdieľame rovnakú predstavu o jeho fungovaní a smerovaní alebo nám nenápadne vznikajú nečakané rozpory? Povedzte nám, čo si o Kozmose a jeho budúcnosti myslíte vy!

Hlasujte súhlasom, nesúhlasom, alebo preskočením aspoň za 7 komentárov, aby váš hlas bolo počuť!

Ak vám v diskusii chýba nejaký názor či návrh na riešenie, pridajte vlastný komentár (max. 140 znakov). Komentáre sú samostatnými postojmi a neodpovedáte na príspevky druhých.  Diskusia je anonymná, pretože si ceníme otvorenosť.

Aké sú hodnoty členov a fanúšikov Kozmosu? Aký rozmer tohto demokratického, antifašistického, feministického a členmi vlastneného futbalového klubu vám priťahuje najviac?

Ste spokojní s doterajším chodom a rozvojom klubu? Aké máte očakávania do budúcnosti a bude sa musieť naša doteraz podporovateľmi financovaná komunita musieť kvôli prežitiu uchádzať o granty? Hlasujte za jednotlivé komentáre ale napíšte nám aj svoj vlastný.

Prečo by som sa mal zapojiť?

DEMDIS diskusia je spôsob spoločnej komunikácie a zberu názorov špecifický svojou anonymnosťou, väčšou expresivitou a možnosťou vyjadriť sa vlastnými slovami k akémukoľvek aspektu problematiky. Zároveň férovo zohľadňuje aj menšinové hlasy a nezvýhodňuje kontroverzné či polarizujúce názory v diskusii.

Výsledky tejto diskusie nám v Kozmose pomôžu pochopiť názory a postoje komunity a premietať ich do jej ďalšieho smerovania prostredníctvom informovanejších rozhodnutí.

Ako funguje diskusia?

DEMDIS diskusia je unikátnou metódou nachádzania vzájomného porozumenia a spoločných riešení. Hlasujte za jednotlivé názory. Ak v diskusii chýba váš pohľad na vec pridajte vlastný, o ktorom budú hlasovať ostatní.

Na základe vášho hlasovania sa automaticky vytvárajú názorové skupiny, pomocou ktorých dokážeme identifikovať hlavné spory a najmä zhody. Teda to, čo nás v Kozmose napriek odlišnostiam spája. Podrobnejšie informácie o metodike nájdete na tomto linku.

Diskusia je anonymná, žiadne osobné údaje nijakým spôsobom nezbierame. Diskusia trvá obmedzený čas (14 dní) a je otvorená len pre členov a fanúšikov FK Kozmos. Po ukončení pre vás vypracujeme prehľadný report o výsledkoch. V ňom sa dozviete, ako dopadlo hlasovanie o vašich návrhoch a postrehoch, aké sú najzásadnejšie spory a najmä zhodné postoje, ktoré nás spájajú.

O projekte

DEMDIS je občianskym združením, ktoré inovatívnymi metódami nachádza konsenzus a porozumenie v rozhádanej spoločnosti. Viac informácií o projekte a výsledky predošlých diskusií nájdete na demdis.sk. Pravidlá diskusie nájdete v Kódexe férovej a otvorenej diskusie. Viac o metodike zas na tomto linku.

Úspešne ste sa prihlásili na odber DEMDIS
Skvelé! Potom dokončite platbu, aby ste získali úplný prístup ku všetkému prémiovému obsahu.
Chyba! Nepodarilo sa prihlásiť. neplatný odkaz.
Vitaj späť! Úspešne ste sa prihlásili.
Chyba! Nepodarilo sa prihlásiť. Skúste to znova.
Úspech! Váš účet je plne aktivovaný, teraz máte prístup ku všetkému obsahu.
Chyba! Platba v pruhoch zlyhala.
Úspech! Vaše fakturačné údaje sú aktualizované.
Chyba! Aktualizácia fakturačných údajov zlyhala.