Naše služby a aktivity

Bez slušnej a otvorenej diskusie niet porozumenia, dôvery a ani spolupráce. Podporte rozvoj sveta demokratickej diskusie a vkročme do vzájomného dialógu!

DEMDIS je občianske združenie hľadajúce porozumenie v rozhádanej spoločnosti. Za týmto účelom organizujeme inovatívne diskusie na celospoločenské témy, budujeme zhodu a rozvíjame kultúru otvorenej diskusie v spoločnostiach. Vkročme do vzájomného dialógu!

Portfólio našich aktivít zahrňa budovanie zhody diskusiou na celospoločenské témy, rozvíjanie internej kultúry otvorenej diskusie v spoločnostiach a edukačné workshopy.

Budovanie zhody

Podporte slušnú diskusiu, rozvoj zhody a nájdenie porozumenia na témy, ktoré sa týkajú nás všetkých! Výsledky diskusií sú verejné a transparentné. Report je poskytnutý širokej verejnosti a stáva sa súčasťou našej kolektívnej múdrosti.

Budovanie zhody v spoločnosti
Demokracia je diskusia. Podporte otvorenie diskusie a nájdenie zhody na témy, ktoré sa týkajú nás všetkých. Pretože všetci sme na jednej lodi!

Interné diskusie

Bez zdravých a prosperujúcich organizácií či komunít niet životaschopnej demokracie. Staňte sa partnermi demokratickej diskusie a budujme spoločne kultúru férového a otvoreného dialógu vo vašich spoločnostiach, organizáciách a komunitách.

Interné DEMDIS diskusie vo vašich spoločnostiach a komunitách
Je pre vás dôležité rozvíjať kultúru otvoreného a férového dialógu vo Vašej spoločnosti a komunite? Vitajte s nami na jednej lodi! Staňte sa partnermi DEMDIS - demokratickej diskusie!

Workshopy

Osvojte si metódy férovej diskusie a budovania zhody v spoločnosti. A ako bonus nájdeme spoločné riešenia na tému, ktorá je pre vás dôležitá!

Napíšte nám!

Úspešne ste sa prihlásili na odber DEMDIS
Skvelé! Potom dokončite platbu, aby ste získali úplný prístup ku všetkému prémiovému obsahu.
Chyba! Nepodarilo sa prihlásiť. neplatný odkaz.
Vitaj späť! Úspešne ste sa prihlásili.
Chyba! Nepodarilo sa prihlásiť. Skúste to znova.
Úspech! Váš účet je plne aktivovaný, teraz máte prístup ku všetkému obsahu.
Chyba! Platba v pruhoch zlyhala.
Úspech! Vaše fakturačné údaje sú aktualizované.
Chyba! Aktualizácia fakturačných údajov zlyhala.