Cítite sa byť v práci rešpektovaní? Na Vašom názore záleží!

V práci prežijeme až tretinu svojho života. Chceme tento čas tráviť v prostredí, ktoré nás neakceptuje, nerešpektuje či nezohľadňuje naše potreby? Máte pocit, že ste vo Vašej práci rešpektovaní a prijatí?

Zapojte sa do unikátnej diskusie s Vašimi kolegami a tvorme spoločne dôstojnejšie prostredie. Bez vzájomného porozumenia sa nikam neposunieme. Na Vašom názore záleží!

Hlasujte za aspoň 10 komentárov, aby Váš hlas bolo počuť. Diskusia je úplne anonymná (nezadávajú sa žiadne osobné údaje), pretože si ceníme otvorenosť a úprimnosť.

Prečo by som sa mal zapojiť?

Téma diverzity a inklúzie môže na prvú znieť vzdialene. No v praxi je to aj o tom, či sa na pracovisku cítime prijatí a rešpektovaní, či môžeme slobodne vyjadrovať svoj pohľad na vec a či zvažujeme odchod z práce. Nie len preto sa spoločnosť CURAPROX hlási k princípom diverzity a inklúzie. Zodpovedá to však realite? Aké sú Vaše skúsenosti na pracovisku či návrhy na zlepšenie?

Na Vašom hlase záleží. Zapojte sa preto do diskusie a tvorme prostredie, v ktorom sa budeme cítiť lepšie a bezpečnejšie.

Ako funguje diskusia?

DEMDIS diskusia je unikátnou metódou nachádzania vzájomného porozumenia a spoločných riešení. Hlasujte sa jednotlivé názory. Ak v diskusii chýba Váš pohľad na vec pridajte vlastný, o ktorom budú hlasovať ostatní. Na základe Vášho hlasovania sa automaticky vytvárajú názorové skupiny pomocou ktorých dokážeme identifikovať hlavné spory a najmä zhody. Teda to, čo nás napriek odlišnostiam spája. Podrobnejšie info o metodike nájdete na tomto linku.

Diskusia je anonymná, Vaše osobné údaje nijakým spôsobom nezbierame. Diskusia trvá obmedzený čas (10 dní) a je otvorená len pre zamestnancov spoločnosti CURAPROX. Po ukončení pre Vás vypracujeme prehľadný report o výsledkoch. V ňom sa dozviete, ako dopadlo hlasovanie o Vašich návrhoch a postrehoch, aké sú najzásadnejšie spory a najmä zhodné postoje, ktoré nás spájajú.

O spolupráci

DEMDIS je občianske združenie, ktoré zapája verejnosť do slušnej, férovej a otvorenej diskusie a nachádza porozumenie v rozhádanej spoločnosti. Aktuálne v spolupráci so spoločnosťou CURAPROX otvárame originálny formát internej diskusie na tému diverzity a inklúzie. V prípade akýchkoľvek otázok, či nejasností nám neváhajte napísať na [email protected].

Ďakujeme za Vašu účasť!

Úspešne ste sa prihlásili na odber DEMDIS
Skvelé! Potom dokončite platbu, aby ste získali úplný prístup ku všetkému prémiovému obsahu.
Chyba! Nepodarilo sa prihlásiť. neplatný odkaz.
Vitaj späť! Úspešne ste sa prihlásili.
Chyba! Nepodarilo sa prihlásiť. Skúste to znova.
Úspech! Váš účet je plne aktivovaný, teraz máte prístup ku všetkému obsahu.
Chyba! Platba v pruhoch zlyhala.
Úspech! Vaše fakturačné údaje sú aktualizované.
Chyba! Aktualizácia fakturačných údajov zlyhala.